• sportograf-20335911 - 2.jpg
  • img_3540.jpg
  • img_3468.jpg
  • kp10.jpg
  • img_3476.jpg
  • sportograf-20382926.jpg

Eredmények

I. Kondenzgyík Maraton Miskolc - 2012                
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő Hátrány 1. kör 2. kör 3. kör
A táv Abszolút férfi                
1  A5 HAUSER Tamás Capricor Scott-Powerbar 04:17:15 00:00:00 01:21:07 01:27:26 01:28:39
2 A24 FEJES Gábor   04:28:34 00:11:19 01:22:30 01:32:41 01:33:13
3 A6 KIS  József Merida Maraton Team-CST 04:29:40 00:12:25 01:23:55 01:32:35 01:33:07
4 A15 PAPP Dénes MEDITECH SC 04:35:04 00:17:49 01:24:43 01:31:37 01:38:40
5 A11 TÓTH András   04:39:44 00:22:28 01:24:42 01:35:52 01:38:58
6 A16 FARKAS Attila Ózdi KE 04:40:22 00:23:06 01:26:45 01:34:58 01:38:32
7 A12  DR. TAJDI Bence Merida Maraton Team-CST 04:41:43 00:24:28 01:24:05 01:32:31 01:45:00
8 A23 KAPOTT László   04:44:15 00:27:00 01:42:30 01:27:59 01:33:33
9 A22 ZÓKA-UJHELYI Zoltán   04:44:40 00:27:24 01:24:03 01:35:36 01:44:53
10 A3 PÁL Zsolt Biondo Bike 04:52:36 00:35:21 01:29:11 01:40:46 01:42:35
11 A14 BAKOS Gergő Salgótarjáni HKE 05:08:29 00:51:14 01:38:43 01:41:13 01:48:30
12 A19 FERNYE Lajos   05:24:23 01:07:08 01:37:54 01:52:44 01:53:10
13 A18 SÁNDOR Csaba Salgótarjáni HKE 05:28:29 01:11:14 01:34:36 01:49:03 02:04:37
14 A20 PAPP Gergely   05:29:02 01:11:46 01:42:56 01:50:18 01:55:45
15 A13 RÁCZ Szabolcs Salgótarjáni HKE 05:36:28 01:19:13 01:38:30 01:53:08 02:04:38
16 A4 NAGY Sándor Attila   05:41:47 01:24:32 01:41:14 01:54:17 02:05:38
17 A2 GÖNCZI Attila Freeriderz SC 05:55:35 01:38:20 01:38:09 01:57:49 02:19:29
18 A17 SZABÓ Tibor   05:58:45 01:41:30 01:48:45 01:59:18 02:10:14
19 A1200 BODNÁR Róbert   06:41:07 02:23:51 01:55:17 02:16:57 02:28:28
20 A8 CSETE Sándor Merkapt Maraton Team SE 06:41:46 02:24:30 01:50:05 02:19:36 02:31:29
21 A10 HALÁSZ Attlia   07:11:57 02:54:42 02:02:40 02:21:50 02:47:14
22 A21 BODA Kálmán   05:05:08 -1 kör 02:24:31 02:39:50  
23 A5300 Vinnai Balázs IND 2 05:05:08 -1 kör 02:24:35 02:39:47  
DNF A7 RÓZSA László   03:23:07 -1 kör 01:30:48 01:52:03  
DNF A1 TAMÁS Tibor   03:48:40 -1 kör 01:42:53 02:05:32  
DNF A9 SZÁNTAI VECSERA Bálint Merkapt Maraton Team SE 01:47:42 -2 kör 01:47:35    
                 
A táv Felnőtt férfi                
1 A24 FEJES Gábor   04:28:34 00:00:00 01:22:30 01:32:41 01:33:13
2 A12  DR. TAJDI Bence Merida Maraton Team-CST 04:41:43 00:13:09 01:24:05 01:32:31 01:45:00
3 A18 SÁNDOR Csaba Salgótarjáni HKE 05:28:29 00:59:55 01:34:36 01:49:03 02:04:37
4 A20 PAPP Gergely   05:29:02 01:00:27 01:42:56 01:50:18 01:55:45
DNF A7 RÓZSA László   03:23:07 -1 kör 01:30:48 01:52:03  
DNF A9 SZÁNTAI VECSERA Bálint Merkapt Maraton Team SE 01:47:42 -2 kör 01:47:35    
                 
A táv Master 1 férfi                
1 A5 HAUSER Tamás Capricor Scott-Powerbar 04:17:15 00:00:00 01:21:07 01:27:26 01:28:39
2 A15 PAPP Dénes MEDITECH SC 04:35:04 00:17:49 01:24:43 01:31:37 01:38:40
3 A11 TÓTH András   04:39:44 00:22:28 01:24:42 01:35:52 01:38:58
4 A16 FARKAS Attila Ózdi KE 04:40:22 00:23:06 01:26:45 01:34:58 01:38:32
5 A22 ZÓKA-UJHELYI Zoltán   04:44:40 00:27:24 01:24:03 01:35:36 01:44:53
6 A14 BAKOS Gergő Salgótarjáni HKE 05:08:29 00:51:14 01:38:43 01:41:13 01:48:30
7 A19 FERNYE Lajos   05:24:23 01:07:08 01:37:54 01:52:44 01:53:10
8 A1200 BODNÁR Róbert   06:41:07 02:23:51 01:55:17 02:16:57 02:28:28
9 A8 CSETE Sándor Merkapt Maraton Team SE 06:41:46 02:24:30 01:50:05 02:19:36 02:31:29
10 A21 BODA Kálmán   05:05:08 -1 kör 02:24:31 02:39:50  
11 A5300 Vinnai Balázs IND 2 05:05:08 -1 kör 02:24:35 02:39:47  
                 
A táv Master 2 férfi                
1 A6 KIS  József Merida Maraton Team-CST 04:29:40 00:00:00 01:23:55 01:32:35 01:33:07
2 A23 KAPOTT László   04:44:15 00:14:34 01:42:30 01:27:59 01:33:33
3 A3 PÁL Zsolt Biondo Bike 04:52:36 00:22:56 01:29:11 01:40:46 01:42:35
4 A13 RÁCZ Szabolcs Salgótarjáni HKE 05:36:28 01:06:47 01:38:30 01:53:08 02:04:38
5 A4 NAGY Sándor Attila   05:41:47 01:12:07 01:41:14 01:54:17 02:05:38
6 A2 GÖNCZI Attila Freeriderz SC 05:55:35 01:25:54 01:38:09 01:57:49 02:19:29
7 A17 SZABÓ Tibor   05:58:45 01:29:05 01:48:45 01:59:18 02:10:14
8 A10 HALÁSZ Attlia   07:11:57 02:42:17 02:02:40 02:21:50 02:47:14
DNF A1 TAMÁS Tibor   03:48:40 -1 kör 01:42:53 02:05:32  
                 
I. Kondenzgyík Maraton Miskolc                
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idõ Hátrány 1. kör 2. kör  
B táv Abszolút nõ                
1 B31 RINGELHANN Fanni Bike4life 04:08:35 00:00:00 01:56:51 02:11:36  
2 B9 KISS Zita Happy Bike SE 05:25:07 01:16:31 02:34:04 02:50:22  
DNF B18 SZABÓ Gabriella   00:00:23 -2 kör      
                 
B táv Abszolút férfi                
1 B41 KOVÁCS István Ózdi KE 02:52:17 00:00:00 01:22:28 01:29:44  
2 B26 PANYI János Gábor MEDITECH SC 03:07:53 00:15:36 01:22:57 01:44:51  
3 B42 MELLAU Ádám Bringabanda SC 03:09:34 00:17:16 01:25:59 01:43:31  
4 B28 SERSLI Sándor BERGUSON KELLYS TEAM 03:10:28 00:18:10 01:26:51 01:43:32  
5 B20 FÖLDI Bence MLINKÓSOK 03:13:22 00:21:05 01:26:25 01:46:51  
6 B49 Böthy Ádám   03:14:35 00:22:18 01:34:07 01:39:51  
7 B3 NAGY Benõ   03:14:39 00:22:22 01:28:41 01:45:53  
8 B34 KOVÁCS  Tamás Bringabanda SC 03:16:40 00:24:23 01:32:53 01:43:44  
9 B27 SOMLAI András BERGUSON KELLYS TEAM 03:22:17 00:30:00 01:34:28 01:47:43  
10 B37 KISPÁL István Salgótarjáni HKE 03:30:01 00:37:44 01:38:18 01:51:31  
11 B15 LUKOVICS Róbert   03:34:06 00:41:49 01:38:14 01:55:43  
12 B46 FRÖLICH Tamás Ózdi KE 03:34:35 00:42:17 01:29:25 02:05:02  
13 B22 DEMETER  Péter Freeriderz SC 03:40:43 00:48:25 01:38:48 02:01:44  
14 B2 KISZELY Ákos   03:43:17 00:51:00 01:38:46 02:04:14  
15 B29 SZMOLKA Ferenc Egyszeregy KE. - deviantmtb.hu 03:44:21 00:52:03 01:44:17 01:59:54  
16 B47 KIRILLA László X2S HAIBIKE TEAM 03:48:52 00:56:34 01:47:00 02:01:28  
17 B4 DANELUSZKI László Merkapt Maraton Team SE 03:49:36 00:57:19 01:48:05 02:01:23  
18 B48 TÓTH Bendegúz Fillari Team Budaörs 03:53:01 01:00:44 01:37:10 02:15:11  
19 B35 LESZKOVEN Gábor   03:53:57 01:01:40 01:48:41 02:04:44  
20 B13 SÁROSI Endre   03:56:34 01:04:17 01:47:06 02:09:10  
21 B21 VASS  Attila Freeriderz SC 03:57:11 01:04:54 01:44:43 02:12:17  
22 B30 LÉHI Tamás   04:02:35 01:10:18 01:46:27 02:15:58  
23 B24 BALLA László Pedáldöngölõk HKE 04:09:33 01:17:16 01:53:58 02:15:07  
24 B1 DALLOS Péter   04:10:55 01:18:37 01:58:58 02:11:47  
25 B32 RÁCZ Gábor   04:16:15 01:23:57 01:48:22 02:27:43  
26 B10 KISS  Attila   04:17:04 01:24:47 01:57:25 02:19:13  
27 B38 MISKU Zoltán Merida Maraton Team-CST 04:19:29 01:27:12 01:56:54 02:22:28  
28 B52 BIRIKI Attila   04:20:52 01:28:35 01:58:18 02:22:18  
29 B43 SZÛCS Richárd   04:21:30 01:29:13 01:49:44 02:31:40  
30 B6 GALCSIK Róbert Salgótarjáni HKE 04:23:00 01:30:43 02:00:58 02:21:47  
31 B23 FLASKÓ Szabolcs   04:34:25 01:42:08 02:00:35 02:33:37  
32 B5 PÓLYA Imre Mátyás Merkapt Maraton Team SE 04:37:41 01:45:24 02:04:41 02:32:51  
33 B44 NAGY Tibor   04:45:15 01:52:58 02:07:57 02:36:46  
34 B12 OROSHÁZI  Róbert   04:55:00 02:02:42 02:12:28 02:41:58  
35 B14 BODNÁR  Márton   04:55:34 02:03:17 02:04:26 02:50:41  
36 B40 VERÉB Attila   05:14:02 02:21:45 02:21:35 02:51:43  
37 B8 MERÉTEI  Zsolt Happy Bike SE 05:26:27 02:34:10 02:34:18 02:51:28  
38 B7 SÜVÖLTÕS Bence   06:01:05 03:08:48 02:46:28 03:13:48  
39 B45 RÉTHY János   03:01:19 -1 kör 03:00:46    
40 B36 BÉRES Ákos   03:44:23 -1 kör 03:43:53    
DNF B33 RÁKOS  Tamás Salgótarjáni HKE 01:44:54 -1 kör 01:44:43    
DNF B53 KAPOTT Zoltán   01:53:47 -1 kör 01:53:34    
DNF B39 DUDÁS-SZABÓ Lajos   02:00:15 -1 kör 02:00:09    
DNF B50 BAKOS Zoltán   02:02:31 -1 kör 02:01:58    
DNF B25 SZÓRÁD Gábor   02:19:30 -1 kör 02:19:10    
DNF B16 NAGY Attila Chili Sport 02:19:44 -1 kör 02:19:21    
DNF B51 MEZÕ Zoltán   02:26:56 -1 kör 02:26:27    
DNF B11 SZÕKE Péter   02:44:13 -1 kör 02:43:30    
DNF B17 CSÚCS Zoltán   00:00:25 -2 kör      
                 
B táv U19 férfi                
1 B42 MELLAU Ádám Bringabanda SC 03:09:34 00:00:00 01:25:59 01:43:31  
2 B3 NAGY Benõ   03:14:39 00:05:05 01:28:41 01:45:53  
3 B27 SOMLAI András BERGUSON KELLYS TEAM 03:22:17 00:12:43 01:34:28 01:47:43  
4 B48 TÓTH Bendegúz Fillari Team Budaörs 03:53:01 00:43:27 01:37:10 02:15:11  
5 B43 SZÛCS Richárd   04:21:30 01:11:56 01:49:44 02:31:40  
                 
B táv Felnõtt nõ                
1 B31 RINGELHANN Fanni Bike4life 04:08:35 00:00:00 01:56:51 02:11:36  
DNF B18 SZABÓ Gabriella   00:00:23 -2 kör      
                 
B táv Felnõtt férfi                
1 B26 PANYI János Gábor MEDITECH SC 03:07:53 00:00:00 01:22:57 01:44:51  
2 B20 FÖLDI Bence MLINKÓSOK 03:13:22 00:05:29 01:26:25 01:46:51  
3 B49 Böthy Ádám   03:14:35 00:06:42 01:34:07 01:39:51  
4 B34 KOVÁCS  Tamás Bringabanda SC 03:16:40 00:08:46 01:32:53 01:43:44  
5 B15 LUKOVICS Róbert   03:34:06 00:26:13 01:38:14 01:55:43  
6 B46 FRÖLICH Tamás Ózdi KE 03:34:35 00:26:41 01:29:25 02:05:02  
7 B29 SZMOLKA Ferenc Egyszeregy KE. - deviantmtb.hu 03:44:21 00:36:27 01:44:17 01:59:54  
8 B30 LÉHI Tamás   04:02:35 00:54:41 01:46:27 02:15:58  
9 B32 RÁCZ Gábor   04:16:15 01:08:21 01:48:22 02:27:43  
10 B38 MISKU Zoltán Merida Maraton Team-CST 04:19:29 01:11:36 01:56:54 02:22:28  
11 B5 PÓLYA Imre Mátyás Merkapt Maraton Team SE 04:37:41 01:29:48 02:04:41 02:32:51  
12 B14 BODNÁR  Márton   04:55:34 01:47:41 02:04:26 02:50:41  
13 B7 SÜVÖLTÕS Bence   06:01:05 02:53:12 02:46:28 03:13:48  
14 B36 BÉRES Ákos   03:44:23 -1 kör 03:43:53    
                 
B táv Master 1 nõ                
1 B9 KISS Zita Happy Bike SE 05:25:07 00:00:00 02:34:04 02:50:22  
                 
B táv Master 1 férfi                
1 B41 KOVÁCS István Ózdi KE 02:52:17 00:00:00 01:22:28 01:29:44  
2 B28 SERSLI Sándor BERGUSON KELLYS TEAM 03:10:28 00:18:10 01:26:51 01:43:32  
3 B37 KISPÁL István Salgótarjáni HKE 03:30:01 00:37:44 01:38:18 01:51:31  
4 B2 KISZELY Ákos   03:43:17 00:51:00 01:38:46 02:04:14  
5 B4 DANELUSZKI László Merkapt Maraton Team SE 03:49:36 00:57:19 01:48:05 02:01:23  
6 B13 SÁROSI Endre   03:56:34 01:04:17 01:47:06 02:09:10  
7 B21 VASS  Attila Freeriderz SC 03:57:11 01:04:54 01:44:43 02:12:17  
8 B52 BIRIKI Attila   04:20:52 01:28:35 01:58:18 02:22:18  
9 B6 GALCSIK Róbert Salgótarjáni HKE 04:23:00 01:30:43 02:00:58 02:21:47  
10 B23 FLASKÓ Szabolcs   04:34:25 01:42:08 02:00:35 02:33:37  
11 B44 NAGY Tibor   04:45:15 01:52:58 02:07:57 02:36:46  
12 B12 OROSHÁZI  Róbert   04:55:00 02:02:42 02:12:28 02:41:58  
13 B40 VERÉB Attila   05:14:02 02:21:45 02:21:35 02:51:43  
14 B8 MERÉTEI  Zsolt Happy Bike SE 05:26:27 02:34:10 02:34:18 02:51:28  
15 B45 RÉTHY János   03:01:19 -1 kör 03:00:46    
DNF B16 NAGY Attila Chili Sport 02:19:44 -1 kör 02:19:21    
DNF B51 MEZÕ Zoltán   02:26:56 -1 kör 02:26:27    
DNF B11 SZÕKE Péter   02:44:13 -1 kör 02:43:30    
DNF B17 CSÚCS Zoltán   00:00:25 -2 kör      
                 
B táv Master 2 férfi                
1 B22 DEMETER  Péter Freeriderz SC 03:40:43 00:00:00 01:38:48 02:01:44  
2 B47 KIRILLA László X2S HAIBIKE TEAM 03:48:52 00:08:09 01:47:00 02:01:28  
3 B35 LESZKOVEN Gábor   03:53:57 00:13:14 01:48:41 02:04:44  
4 B24 BALLA László Pedáldöngölõk HKE 04:09:33 00:28:50 01:53:58 02:15:07  
5 B1 DALLOS Péter   04:10:55 00:30:12 01:58:58 02:11:47  
6 B10 KISS  Attila   04:17:04 00:36:21 01:57:25 02:19:13  
DNF B33 RÁKOS  Tamás Salgótarjáni HKE 01:44:54 -1 kör 01:44:43    
DNF B53 KAPOTT Zoltán   01:53:47 -1 kör 01:53:34    
DNF B39 DUDÁS-SZABÓ Lajos   02:00:15 -1 kör 02:00:09    
DNF B25 SZÓRÁD Gábor   02:19:30 -1 kör 02:19:10    
                 
B táv Master 3 férfi                
1 B50 BAKOS Zoltán   02:02:31 00:00:00 02:01:58    
                 
I. Kondenzgyík Maraton Miskolc                
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idõ Hátrány      
C táv Abszolút nõ                
1 C76 SIKTER Zsuzsanna X2S HAIBIKE TEAM 02:10:32 00:00:00      
2 C81 TÖRÖK Zsuzsanna   02:36:43 00:26:10      
3 C10 HORVÁTH Adrienn   02:45:49 00:35:17      
4 C8 KOLYVEK  Orsolya   02:54:20 00:43:48      
5 C22 KOVÁCS Boglárka MLINKÓSOK 03:08:44 00:58:12      
6 C49 KÖVÉR Dóra   03:52:09 01:41:37      
                 
C táv Abszolút férfi                
1 C39 BORSOS Benedek Bringabanda SC 01:25:47 00:00:00      
2 C45 FARKAS József Ózdi KE 01:25:56 00:00:08      
3 C34 FILÓ András Budai Sziklák 01:27:05 00:01:17      
4 C60 LORENCZ Péter Ózdi KE 01:34:33 00:08:45      
5 C29 ZÁRAY László   01:35:41 00:09:53      
6 C53 MOLNÁR Péter Ózdi KE 01:43:28 00:17:40      
7 C28 GERE Zoltán   01:43:51 00:18:03      
8 C69 LESTÁL Máté   01:44:59 00:19:11      
9 C21 MAGYAR Károly   01:46:32 00:20:44      
10 C62 FILEK Miklós   01:47:40 00:21:52      
11 C56 LÓNÁRT Dániel Merida Maraton Team-CST 01:49:57 00:24:09      
12 C23 BÉNYEI Barnabás   01:51:49 00:26:01      
13 C19 BALLA Dávid Pedáldöngölõk HKE 01:52:37 00:26:49      
14 C73 CSÉPÁNYI Péter Ózdi KE 01:54:23 00:28:35      
15 C24 TOMESZ Péter   01:54:54 00:29:06      
16 C47 LÁSZLÓ PECKA Péter   01:55:51 00:30:03      
17 C1 SÓNYÁK Szabolcs Bringabanda SC 01:55:51 00:30:03      
18 C2 RADVÁNYI Norbert   01:55:53 00:30:05      
19 C40 NAGY Tamás   01:56:08 00:30:20      
20 C68 TAMÁS Attila   01:57:52 00:32:04      
21 C63 SZUKUP Rajmund   01:59:28 00:33:40      
22 C48 OVIDIU Pintican   02:00:04 00:34:16      
23 C46 LIGETI János   02:00:52 00:35:04      
24 C27 MIKULA László   02:00:52 00:35:04      
25 C78 HARDI Krisztián MVSC 02:01:26 00:35:38      
26 C67 KOLESZÁR Zoltán   02:01:29 00:35:41      
27 C59 NÉMETH Simon   02:04:05 00:38:17      
28 C75 GÖNCZI ZSOLT   02:04:34 00:38:46      
29 C35 VÁCZ Gergely   02:05:42 00:39:54      
30 C44 VÁNYI Attila   02:06:14 00:40:26      
31 C25 TOMESZ András   02:06:56 00:41:08      
32 C41 POLONKAI László   02:07:42 00:41:54      
33 C18 CSONTÓ  Ádám MLINKÓSOK 02:07:46 00:41:58      
34 C30 PAP Henrik Ózdi KE 02:09:21 00:43:33      
35 C58 SZÉCSI  Zsolt   02:09:39 00:43:52      
36 C36 GÁL Zoltán   02:10:50 00:45:02      
37 C6 LAKATOS Péter   02:12:12 00:46:24      
38 C42 PALLOS Zoltán   02:12:38 00:46:50      
39 C79 BÜKI Ádám   02:13:53 00:48:05      
40 C57 VOZÁRIK Tamás   02:16:14 00:50:26      
41 C16 ERÕSS Béla ViniBike.hu 02:17:16 00:51:28      
42 C65 KEDVES Mihály   02:17:56 00:52:08      
43 C64 CSORBA Csaba   02:18:04 00:52:16      
44 C15 ÁCS Zsolt   02:20:05 00:54:17      
45 C77 NÉMET József   02:21:48 00:56:00      
46 C26 MIKULA László   02:23:13 00:57:25      
47 C20 FEJES Miklós   02:30:25 01:04:37      
48 C52 DOMONKOS Dániel   02:31:49 01:06:01      
49 C80 BAKOS Zoltán Benedek   02:31:59 01:06:11      
50 C43 KOLLÁR József   02:35:31 01:09:43      
51 C74 KUNSÁGI Károly   02:35:34 01:09:47      
52 C84 NAGY Norbert   02:35:39 01:09:51      
53 C83 DR. HIRKA Zoltán Salgótarjáni HKE 02:41:42 01:15:54      
54 C55 HARASZTI Boldizsár   02:44:10 01:18:22      
55 C4 LACZAI Csaba   02:44:34 01:18:46      
56 C82 FEHÉR Gábor   02:45:52 01:20:04      
57 C32 JÓSVAI László Hírös Pockok Honvéd SE++ 02:46:04 01:20:17      
58 C54 KOVÁCS Tamás   02:51:14 01:25:26      
59 C37 TÓTH Ferenc   02:51:27 01:25:39      
60 C31 PAP Gyula Ózdi KE 02:53:06 01:27:18      
61 C17 LÕKÖS László   02:53:26 01:27:38      
62 C71 OROSZ Szilveszter   02:55:08 01:29:20      
63 C72 MISKOLCZI Márk   02:55:09 01:29:21      
64 C38 DR. SZENDREI László   03:00:24 01:34:36      
65 C5 LACZAI Tamás   03:06:19 01:40:31      
66 C70 GYENES Dávid   03:07:18 01:41:30      
67 C14 TAKÁCS Attila   03:22:35 01:56:47      
68 C3 HALÁSZ Tamás   03:22:42 01:56:55      
69 C9 GÁL László   03:31:44 02:05:56      
70 C13 DR. DINYA Tamás   03:42:41 02:16:53      
71 C51 VERES Mihály   03:47:44 02:21:56      
72 C50 BATTA Attila   03:50:46 02:24:58      
DNF C33 HAMAR Péter   00:00:08        
DNF C11 NAGY  Norbert   00:00:38        
                 
C táv U15 fiú                
1 C2 RADVÁNYI Norbert   01:55:53 00:00:00      
                 
C táv U17 férfi                
1 C39 BORSOS Benedek Bringabanda SC 01:25:47 00:00:00      
2 C19 BALLA Dávid Pedáldöngölõk HKE 01:52:37 00:26:49      
3 C55 HARASZTI Boldizsár   02:44:10 01:18:22      
                 
C táv U19 nõ                
1 C22 KOVÁCS Boglárka MLINKÓSOK 03:08:44 00:00:00      
                 
C táv U19 férfi                
1 C78 HARDI Krisztián MVSC 02:01:26 00:00:00      
2 C18 CSONTÓ  Ádám MLINKÓSOK 02:07:46 00:06:19      
3 C79 BÜKI Ádám   02:13:53 00:12:26      
4 C57 VOZÁRIK Tamás   02:16:14 00:14:48      
5 C80 BAKOS Zoltán Benedek   02:31:59 00:30:32      
6 C54 KOVÁCS Tamás   02:51:14 00:49:47      
                 
C táv Felnõtt nõ                
1 C10 HORVÁTH Adrienn   02:45:49 00:00:00      
2 C49 KÖVÉR Dóra   03:52:09 01:06:20      
                 
C táv Felnõtt férfi                
1 C29 ZÁRAY László   01:35:41 00:00:00      
2 C53 MOLNÁR Péter Ózdi KE 01:43:28 00:07:47      
3 C69 LESTÁL Máté   01:44:59 00:09:18      
4 C62 FILEK Miklós   01:47:40 00:11:59      
5 C56 LÓNÁRT Dániel Merida Maraton Team-CST 01:49:57 00:14:16      
6 C1 SÓNYÁK Szabolcs Bringabanda SC 01:55:51 00:20:10      
7 C63 SZUKUP Rajmund   01:59:28 00:23:47      
8 C46 LIGETI János   02:00:52 00:25:11      
9 C25 TOMESZ András   02:06:56 00:31:14      
10 C30 PAP Henrik Ózdi KE 02:09:21 00:33:40      
11 C36 GÁL Zoltán   02:10:50 00:35:09      
12 C26 MIKULA László   02:23:13 00:47:32      
13 C52 DOMONKOS Dániel   02:31:49 00:56:08      
14 C71 OROSZ Szilveszter   02:55:08 01:19:27      
15 C72 MISKOLCZI Márk   02:55:09 01:19:28      
16 C70 GYENES Dávid   03:07:18 01:31:37      
17 C9 GÁL László   03:31:44 01:56:02      
18 C51 VERES Mihály   03:47:44 02:12:02      
19 C50 BATTA Attila   03:50:46 02:15:05      
DNF C33 HAMAR Péter   00:00:08        
DNF C11 NAGY  Norbert   00:00:38        
                 
C táv Master 1 nõ                
1 C8 KOLYVEK  Orsolya   02:54:20 00:00:00      
                 
C táv Master 1 férfi                
1 C45 FARKAS József Ózdi KE 01:25:56 00:00:00      
2 C34 FILÓ András Budai Sziklák 01:27:05 00:01:08      
3 C60 LORENCZ Péter Ózdi KE 01:34:33 00:08:37      
4 C24 TOMESZ Péter   01:54:54 00:28:57      
5 C47 LÁSZLÓ PECKA Péter   01:55:51 00:29:54      
6 C68 TAMÁS Attila   01:57:52 00:31:55      
7 C48 OVIDIU Pintican   02:00:04 00:34:08      
8 C67 KOLESZÁR Zoltán   02:01:29 00:35:33      
9 C59 NÉMETH Simon   02:04:05 00:38:09      
10 C35 VÁCZ Gergely   02:05:42 00:39:45      
11 C44 VÁNYI Attila   02:06:14 00:40:17      
12 C6 LAKATOS Péter   02:12:12 00:46:15      
13 C65 KEDVES Mihály   02:17:56 00:51:59      
14 C15 ÁCS Zsolt   02:20:05 00:54:08      
15 C83 DR. HIRKA Zoltán Salgótarjáni HKE 02:41:42 01:15:45      
16 C32 JÓSVAI László Hírös Pockok Honvéd SE++ 02:46:04 01:20:08      
17 C17 LÕKÖS László   02:53:26 01:27:30      
18 C5 LACZAI Tamás   03:06:19 01:40:23      
19 C14 TAKÁCS Attila   03:22:35 01:56:38      
20 C3 HALÁSZ Tamás   03:22:42 01:56:46      
21 C13 DR. DINYA Tamás   03:42:41 02:16:45      
                 
C táv Master 2 nõ                
1 C76 SIKTER Zsuzsanna X2S HAIBIKE TEAM 02:10:32 00:00:00      
2 C81 TÖRÖK Zsuzsanna   02:36:43 00:26:10      
                 
C táv Master 2 férfi                
1 C28 GERE Zoltán   01:43:51 00:00:00      
2 C21 MAGYAR Károly   01:46:32 00:02:40      
3 C23 BÉNYEI Barnabás   01:51:49 00:07:58      
4 C73 CSÉPÁNYI Péter Ózdi KE 01:54:23 00:10:32      
5 C40 NAGY Tamás   01:56:08 00:12:16      
6 C27 MIKULA László   02:00:52 00:17:01      
7 C75 GÖNCZI ZSOLT   02:04:34 00:20:42      
8 C41 POLONKAI László   02:07:42 00:23:50      
9 C58 SZÉCSI  Zsolt   02:09:39 00:25:48      
10 C20 FEJES Miklós   02:30:25 00:46:33      
11 C74 KUNSÁGI Károly   02:35:34 00:51:43      
12 C84 NAGY Norbert   02:35:39 00:51:47      
13 C4 LACZAI Csaba   02:44:34 01:00:42      
14 C82 FEHÉR Gábor   02:45:52 01:02:01      
15 C38 DR. SZENDREI László   03:00:24 01:16:33      
                 
C táv Master 3 férfi                
1 C42 PALLOS Zoltán   02:12:38 00:00:00      
2 C16 ERÕSS Béla ViniBike.hu 02:17:16 00:04:37      
3 C64 CSORBA Csaba   02:18:04 00:05:25      
4 C77 NÉMET József   02:21:48 00:09:09      
5 C43 KOLLÁR József   02:35:31 00:22:52      
6 C37 TÓTH Ferenc   02:51:27 00:38:49      
7 C31 PAP Gyula Ózdi KE 02:53:06 00:40:27      
                 
I. Kondenzgyík Maraton Miskolc                
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idõ Hátrány 1. kör 2. kör 3. kör
D táv csapat                
1 D14 Molnár György, Molnár Péter, Nenincska Gábor A három testõr és a Yeti 05:07:23 00:00:00 01:41:17 01:40:38 01:45:02
2 D1 Dudás Bálint, Baczur Tamás, Takács Dávid EgriBM 06:04:44 00:57:21 02:05:47 02:04:41 01:53:42
                 
                 
I. Kondenzgyík Maraton Miskolc                
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő        
Csapat                
1 D51 Gerliczky István IND 2 02:15:56        
  D52 Bodnár Róbert IND 2 01:55:40        
  D53 Vinnai Balázs IND 2 02:25:20        
        06:36:56        
                 
2 D23 Balázs József Kondenzgyík 1. 02:27:18        
  D21 Kollár Gábor Kondenzgyík 1. 02:27:19        
  D22 Handke György Kondenzgyík 1. 02:27:23        
        07:22:00        
                 
3 D31 Cinke István Chiosokk! 01:57:29        
  D32 Hódi Attila Chiosokk! 02:40:41        
  D33 Hódi Lehel, Madzim Milán Chiosokk! 03:00:12        
        07:38:22        
                 
4 D122 Tóth Róbert Mormota 02:44:38        
  D123 ? Mormota 02:44:38        
  D121 Kovács Ádám Mormota 02:44:38        
        08:13:54        
                 
5 D41 Tóth Angelika IND 1 03:21:50        
  D42 Gerliczky Éva IND 1 04:09:45        
  D43 Péter Linda IND 1 04:09:45        
        11:41:20        
                 
6 D73 Bodolóczki József Demetervin 1 04:59:50        
  D72 Zolnay Csaba Demetervin 1 04:59:51        
  D71 Gadna Csaba Demetervin 1 04:59:51        
        14:59:32        
                 
  D102 Marczis Attila Metropol Fitnesz 02:55:41        
  D103 Papp Andrea Metropol Fitnesz 03:42:40        
  D101 Viezzi Zoltán Metropol Fitnesz DNF        

 

Kapcsolat

Galéria

Nevezés

Program